вторник, 20 август 2019

Живот и Стил

Ова момче во текот на летувањето пронашло нешто за восхит: Го видел како ѕирка од земјата – старо е 4.000 години!

Научниците биле воодушевени. Ова момче (12), минатиот месец пронашло катник од мамут во летувалиште североисточно од Охајо. „Дванаесетгодишниот...
Радио Милева

Познатите Србинки се соблекоа: Бујни однапред, сочни одзади, го запилија Инстаграм (ФОТО)

Српските актерки, пејачки и водителки спасот од високите температури го најдоа покрај вода каде ги истакнаа своите згодни тела во бикини. Познатите...
Радио Милева

Ана Кораќ и Мина Врбашки на филм во лезбо акција: Тој што ги снимал, сега им бара 10.000 евра за да не го објави

Старлетата Мина Врбашки и Ана Кораќ постојано ги поврзуваат со проституција и велат дека правеле разни баханалии во станот во времето...
Радио Милева

Лепа Брена на роденденот на Филип се појави со огромен вентилатор, а зборовите со кои се обрати се тотален хит! (фото)

Пејачката Лепа Брена пристигна на прославата за роденденот на Филип Живојиновиќ, а сите беа изненадени кога видоа дека донела вентилатор...
Радио Милева

Го покажа трудничкиот стомак: Ана Ивановиќ воодушеви со новата фотографија, а сите коментираат само едно (фото)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ неодамна објави дека е бремена и по втор пат очекува бебе со сопругот Бастијан Швајнштајгер. Таа...