четврток, 15 август 2019

Радио Милева

Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија од плажа, па предизвика лавина од коментари

Оваа сезона победата на регионаното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ ја однесе Џејла Рамовиќ која беше под менторство на Марија Шерофовиќ. Имено,...
Радио Милева

Го покриваше стомакот ама папараците го „уловија“: Вака изгледа разголениот Ричард Гир во осмата животна деценија (фото)

Холивудската sвезда Ричард Гир (69) во моментов летува во Италија, каде ужива во магијата на Тоскана со неговиот многу помлада сопруга,...
Радио Милева

Голи гради под мократа бела маичка: Хали Бери со врела фотографија ги почести фановите за роденден (фото)

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, наполни 53 години на 14 август. Американската секс-бомба изгледа како „змеј“...