недела, 11 август 2019

Радио Милева

„Пукна тиквата и баш е болно“: Славната пејачка по една година брак го остави сопругот и тоа поради девојка!

После многу проблеми и секојдневни кавги, нивната љубов им заврши. Имено, Мајли Сајрус го остави сопругот Лијам Хемсворт по една година...
Радио Милева

„Беше болен од рак“: Драгана Мирковиќ ја замолила Карлеуша да помогне, а од нејзината постапка била изненадена!

Фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ откри дека комуницира само со Лепа Брена. таа сака да помуабети со својата постара колешка со која вели...