четврток, 8 август 2019

Живот и Стил

Научниците шокирале: Последниот оброк во денот треба да го изедете во ова време за конечно да ослабете

Најновото истражување утврди кога да се јаде последниот оброк во денот за да се ослабе. Научниците од Универзитетот во Алабама велат...
Живот и Стил

Жена се породи во такси возило, кога ќе видите како реагираше таксистот нема да им поверувате на сопствените очи (видео)

Камера во такси го снимила моментот кога жена која се качила во такси за да биде однесена во болница за да се породи, се породила на задното...
Радио Милева

Маја Беровиќ денес важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледаше пред пластичните операции

Кога некоја жена не е задоволна од својот изглед оди на разни третмани или пластични операции за да го добијат она што го сакаат. Во последните...