среда, 7 август 2019

Радио Милева

Откако во медиумите се појавија написи дека семејството Живојиновиќ краде струја, се огласи и Лепа Брена

Пејачката Лепа Брена е повеќе од 35 години на естрадната сцена, а во текот на целата кариера ја следеа разни скандали. Меѓутоа, најмногу...
Радио Милева

Ја знаете како убавата и згодна Ѓулсерен, а еве како изгледа турската актерка со 90 килограми (фото)

Гледачите на турските серии убавата, згодна и талентирана актерка Нургул Јесилчај ја препознаат по улогите на Ѓулсерен, Султана, Ѓулпери… Таа...
Радио Милева

Првпат по 24 години откажана најсекси ревијата на светот: „Викторија сикрет“ разочара, а ова е причината!

Спектаклот на „Викторија сикрет“ нема да се одржи оваа година, вест која во целост ги шокираше милиони луѓе кои едвај чекаа да ги видат...