понеделник, 5 август 2019

Радио Милева

Милица Тодоровиќ објави провокативна фотографија, а коментарот на Сека Алексиќ ќе го памети долго време

Пејачката Милица Тодоровиќ е позната по тоа што е природна и нема правено никакви операции на себе. Имено, таа ретко односно никогаш...
Радио Милева

Карлеуша на обожавател му ја искина маичката, а тој пак не остана покус, па ја грабна за задникот (видео)

Познато е дека Јелена Карлеуша за време на изведбата на својот хит „Иде маца око тебе“ секогаш повикува едно момче од публика на кого...