четврток, 1 август 2019

Радио Милева

Андреана Чекиќ ја откачи публиката во преполн локал во Будва, не се појави на настап – а ова е причината

Пејачката Андреана Чекиќ требаше во среда на 31 јули да настапува во еден од најпознатите локали во Будва, но не се појави на закажаниот...
Радио Милева

Синот на Лепа Брена проговори за периодот кога беше киднапиран, но ваквата изјава изненади многумина!

Синот на Лепа Брена, пејачот Стефан Живојиновиќ неодамна се појави на телевизиско шоу каде зборуваше за приватноста. Покрај неговите...