август 2019

Радио Милева

Карлеуша денес се тужи со Цеца и се пресметува со Сека преку социјалните мрежи, а само пред некоја година еве како ги фалеше (ФОТО)

Додека таа со колешките во последно време се пресметува преку Инстаграм и Твитер и го искажува своето незадоволство, Карлеуша некогаш...
Радио Милева

Македонската фолк ведета се врати со два хита: Ова е Вале – „Гулабица“ секако, пуштена на најјако! (ВИДЕО)

Вале Гулабица се прослави со видео записот за нејзиниот тогаш најголем хит „Џони Далавера“ во кој се појави во извадена црвена танга...
Радио Милева

Анастасија и испрати „скриена порака“ на Луна: Ќерката на Цеца вака реши да „расчисти“ со оние кои повеќе не ги смета за пријател(к)и (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со нова порака им се обрати на своите фанови на Инстаграм, па ги разбранува социјалните мрежи со она што го напиша. Имено,...
Радио Милева

Преслава од „Преспав“ му седна во крило, па едната нога му ја стави околу врат, а другата на машкоста!

Сите ја паметат, а многумина и воздивнуваат по атрактивната и заводлива газдарица на пансионот „Преспав“ од последната сезона на оваа...