четврток, 11 јули 2019

Љубов и Секс

Бракот може да го подобри вашето здравје: Еве која позитивна работа им се случува на луѓето кои се венчани

Едно истражување утврдило дека луѓето кои се во брак се помалку изложени на стрес. Групата научници објавила дека луѓето полесно се...
Радио Милева

Мајка и ќерка или две сестри: Можете ли да претпоставите која е девојката до српската пејачка Каја Остојиќ? (ФОТО)

Катарина Каја Остојиќ е еден од најзгодните и најсекси пејачи во регионот. Ова е докажано безброј пати, но кога ќе ја видите нејзината...
Радио Милева

Вака Драгана Мирковиќ држи лекција по рок ен рол: Мислеа ќе ја фатат неспремна, ама не знаеа на кого налетале! (ВИДЕО)

За српската фолк дива Драгана Мирковиќ парите не се проблем. Ги има колку сака, зашто е мажена за богат бизнисмен, живее во Австрија а...