недела, 7 јули 2019

Радио Милева

Ова е причината поради која кралицата Елизабета не се појави на крштевката кај синот на Меган Маркл и принцот Хари

Меган Маркл и принцот Хари пред два месеци станаа родители на нивниот син Арчи кој вчера го крстиле во приватна капела на кралицата...
Радио Милева

Марјана Станојковска и Игор Џамбaзов со емотивни пораки се потсетија на Влатко Илиевски: „Засекогаш ќе недостигаш“

Македонскиот пејач Влатко Илиевски почина пред една година кога беше пронајден во својот автомбил „Тојата“. Неговите пријатели, колеги,...