сабота, 6 јули 2019

Радио Милева

Милица Павловиќ ги коментираше своите секси фотографии на Инстаграм, па објасни заради која ја засакала шипката за стриптиз (ВИДЕО)

Српската фолкерка Милица Павловиќ која важи за една од најатрактивните и најсекси пејачки на естрадата. Згодната Милица, која  не попусто...
Радио Милева

По скандалот со химната, Тамара ги откажа концертите во Охрид и Прилеп: „Грешката при изведбата прерасна во вистински пекол!“

Tамара Тодевска ги откажува своите настапи закажани за во Охрид и Прилеп. Оваа нејзина одлука следува откако наиде на остри реакции...
Радио Милева

„Грчка“ моминска вечер и „растафари“ зет: Ги знаевте ли овие интересни работи за младенците на годинешнава „Галичка свадба“? (ФОТО)

Она што е познато е дека на традиционалната културно-туристичка манифестација „Галичка свадба“ која годинава ќе се одржува од 12 до...