четврток, 4 јули 2019

Радио Милева

Познатите Србинки се соблекоа во бикини: Силиконски предници, затегнати задници, тело-вретено и секси пози… пред објективот (ФОТО)

Освен што ни прават „лиги“ со фотографии од егзотични дестинации или прекрасни плажи, јавните личности ни создаваат уште една „главоболка“...
Радио Милева

Карлеуша во „перверзно“ бикини, со видео и порака распали по српските медиуми, па се премисли и ги избриша и видеото и пораката (ФОТО)

Јелена Карлеуша по сериалот екстремно секси фотографии и мини видеа од летниот одмор во Турција, се јави со уште една видео снимка. Исто...
Радио Милева

Драмата продолжува: Натрпникот кој ја прогонува Цеца се обратил во православната црква со едно барање

Пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна помина низ вистинска драма кога крадец упаднал во нејзиниот дом на Кипар. Натрпникот бил депортиран...
Радио Милева

Стефан Живојиновиќ призна дали е подговтен за жендиба и откри како ќе реагираат Брена и Бобо кога ќе добијат снаа

Стефан Живојиновиќ вели дека Лепа Брена едвај чека да тој да добие дете зошто тогаш ќе го добие своето прво вистинско внуче. Семејството...