среда, 3 јули 2019

Радио Милева

Задник за десетка: Позата во танга бикини на ангелот од „Викторија сикрет“ ќе ги залепи межите за екран (фото)

Уште една убавица од Бразил која го воодушевува светот е Изабел Гулар. Познатата манекенка и ангел на „Викторија сикрет“, „пука“ од...
Радио Милева

Нина Бадриќ со фотографија во бикини ја разбуди машката фантазија, но доби комплимент и од македонската пејачка

Нина Бадриќ е позната по тоа што ретко знае да се соблече и да ги покаже своите облини. Кога го прави тоа, го прави со стил, па затоа важи...
Радио Милева

„Тоа е единствената личност која ми недостига“: Дара Бубамара со солзи во очите за загубата која и се случи во животот

Дара Бубамара вели дека се смирила, па моментално не ја интересираат ни изглегувања, а ни мажи. Таа проговори за еден момент од животот...