вторник, 2 јули 2019

Радио Милева

Ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, па обете ги прељубил со Хелена, ќерката на Топалко (ФОТО)

Босанскиот тенисер Дамир Џумхур не само што ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, туку и двете успеал да...
Радио Милева

Турски глумци: Преку скандали до богатство – ќе ви се сврти во главата од сумата која ја заработуваат од само една епизода

На турската актерска сцена најплатени се оние кои креваат најмногу прашина во таблоидите! Но, што се случува кога скандалите стануваат...
Радио Милева

Стручни лица за говорот на телото откриваат: Принцот Хари и Меган Маркл глумат заљубеност во јавност?

Бидејќи се породи пред осум недели, никој не очекуваше дека Меган Маркл ќе се појави на бејзбол натрпеварот меѓу Босотон Ред Сокс и Њујорк...
Радио Милева

Перверзните бикини се „заштитен знак“на Карлеуша, но погледнете како некогаш носеше „домаќински“ модели (фото)

Секое лето како по правило е создадено за провокативна модна ревија во луксузните ресорти од жешки бикини и врелите облини на Јелена...