понеделник, 1 јули 2019

Радио Милева

Проституција на јахта како “туристичка понуда“: Малку стенкаш и воздивнуваш, малку се превиткуваш… а богато заработуваш!

Незабиколен дел од летната „туристичка понуда“ веќе со години е проституцијата која се одвива на јахтите по турските, хрватските и...
Живот и Стил

Седењето со прекрстени нозе е опасно по здравјето – ваквата положба на телото може многу да ве чини

Иако нè учеле дека вистинската дама секогаш седи со прекрстени нозе, особено доколку носи здолниште или фустан, експертите предупредуваат...
Радио Милева

Пред да седне во жири столчето на „Ѕвездите на Гранд“, Пријовиќ ги полни батериите и фаќа боја во Монте Карло

Пејачката Александра Пријовиќ во моментов ужива во Монте Карло, па таа во костим за капење реши да нафрли малку боја. Нејзините верни...
Радио Милева

Алка Вуица ги ослободи бујните гради од костимот за капење, а со дланките едвај ги покри пупките (фото)

Пејачката Алка Вуица (58) ги запали социјалните мрежи со жешката секси фотографија во топлес издание, а преплавија коментари од нејзините...
Радио Милева

Познати пејачки, фудбалери, политичари, водителки, старлети… еве го списокот на учесници во новата сезона на „Задруга 3“

Пејачката Тања Савиќ влегува во “Задруга 3” која започнува на 6 септември на Пинк! Фолкерката ја прифатила поканата на Жељко Митровиќ,...