четврток, 13 јуни 2019

Радио Милева

Лудница во „Ѕвездите на Гранд“: Овој македонски кандидат направи нешто што никој го нема направено

Оваа сабота ќе се одржи полуфиналната вечер на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ . Кандидатите ќе имаат посебни перформанси...
Радио Милева

Лизгаво уживање: Матора ја бакнуваше Сања по задникот додека рацете и се лизгаа по нејзиното тело (ВИДЕО)

Нова тура на љубовен занес се случи во реалното шоу „Задруга 2“. Сања Станковиќ и Јована Томиќ – Матора разменуваа нежност во спалната...
Радио Милева

Нова љубовна врска: Стефан Живојиновиќ фатен со девојка – оваа српска пејачка ќе биде новата снаа на Брена? (фото)

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ  неодамна заплива во музичките води и полека, но сигурно “гази“ на сцената. Неодамна медиумите...
Радио Милева

Ја нарекуваа кралица на сплавови, имаше здравствени проблеми, а сега Данијела Враниќ откри зошто ја нема на музичката сцена

На почетокот од 2 000 година популарни беа сплавовите, а таму најчесто настапуваше популарната пејачка Данијела Враниќ. Данијела знаеше...