вторник, 11 јуни 2019

Љубов и Секс

„Тој не ми е спонзор, ние сме сродни души“: Сексапилната манекенка открива како се заљубила во 28 години постар маж кој е висок 147 центиметри

Љубовта делува на мистериозен начин. 20-годишната манекенка Сара Руси, вели дека не е во врска со многу постар маж од неа, но и понизок...
Радио Милева

Откако љубовникот и пукаше в глава па си пресуди себе си, актерката Ивана Панзаловиќ по преживеаниот хорор се враќа во театарот (ФОТО)

Ивана Панзаловиќ, актерката која нејзиниот љубовник, угледен српски хирург се обиде да ја убие пред неколку години, а потоа изврши самоубиство,...
Радио Милева

„Мојата хрватска свадба“: Нина Бадриќ објави фотографија во бел фустан, честитки пристигнаа од сите страни (фото)

Нина Бадриќ на социјалните мрежи објави фотографија во бел фустан пред црква, па предизвика лавина од коментари бидејќи некои од следбениците...
Радио Милева

Полицијата во Хрватска го уапси момчето кое наводно ги украде и објави експлицитните фотографии на Северина

Полицијата во Хрватска неодамна го уапсила момчето кое е осомничено за нелегално крадење на неколку фотографии од Северина кои ги објави...