сабота, 8 јуни 2019

Радио Милева

Откако Ражнатовиќ се пофалија со луксузниот спа центар во домот, сега Цеца ја покажа својата спална соба од соништата (фото)

Српската фолк пејачка Цеца Ражантовиќ и нејзиното семејство, секогаш се интересни за јавноста, особено кога им се случува нешто на приватен...
Радио Милева

Антониа Гиговска влезе во финалето на „Пинк ѕвездички“, ама и се случи незгода – се струполи на сцената и продолжи да пее (видео)

Младата и талентирана пејачка од Скопје, Антониа Гиговска е единствената Македонка која се натпреварува меѓу најдобрите од „Пинк ѕвездички“...