петок, 7 јуни 2019

Љубов и Секс

Експертите откриваат зошто поранешните партнери продолжуваат да ви се јавуваат после раскинувањето

Страницата „Huffpost“ открива зошто вашиот партнер или партнерка кој што одлучил да ја прекине љубовната врска со вас повторно ви се јавува...
Радио Милева

Цеца цели 20 години не била на ова место во Белград: Помислата на него и ја леди крвта во жилите! (ФОТО)

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ  цели 20 години не посетила само едно место во Белград, за кое ја врзуваат повеќе болни и тешки сеќавања. Имено,...
Радио Милева

Јелена Карлеуша со една фотографија стави јасно до знаење како стојат нештата во бракот со Душко (фото)

Со месеци наназад се шпекулира дека Јелена Карлеупа ќе се разведе од сопругот Душко Тошиќ, а една фотографија покажа нешто сосема спротивно...