недела, 2 јуни 2019

Радио Милева

Се шпекулираше дека Емина има проблем со силиконите, а сега и таа се огласи: „Целата се распаѓам!“

Емина Јаховиќ, тајно пристигна во Белград по повод работата и проговори за шпекулациите  дека нејзините силикони во усните се распаѓаат. Имено,...
Радио Милева

Моника Белучи на црвен килим прошета со 16 години помладото момче, а сите и порачаа дека тој изгледа запуштено! (фото)

Италијанската актерка и една од најубавите жени на светот, Моника Белучи, на црвениот килим на „Elle charity Gala“ вечерта во Мадрид се појави...
Радио Милева

Тамара наполни 34 години и гордо го покажа своето најголемо богатство – еве ја атмосферата од роденденот (фото)

Деновите полни возбуда за нашата популарна пејачка Тамара Тодевска продолжуваат и по евровизиската еуфорија. Како шлаг на она што и...