Радио Милева

11 години заедно: Карлеуша го открива рецептот за среќен брак!

11 години заедно: Карлеуша го открива рецептот за среќен брак!

Поп дивата Јелена Карлеуша е во среќен брак со фудбалерот Душко Тошиќ.

Јелена и Душко сезаедно 11 години, а во бракот ги добија двете ќерки Атина и Ника. Карлеуша со обожавателите сподели рецепт за среќен и долг брак.

Одвоени тоалети, што повеќе да си одвоен од сопружникот или сопругата, луѓето малку да се недостигаат и посакаат. Одвоени паричници и она најважното, како шлаг за крајот-љубов, рекла Јелена Карлеуша.

Останати вести од Радио Милева